Kiedy robisz zakupy drukarki atramentowej, poświęć chwilę, aby rozważyć rodzaje drukarek atramentowych, które są dostępne. Istnieją trzy główne kategorie: Deskjet, All-in-One i Photo Printers.

Deskjet jest dla tych, którzy potrzebują podstawowego drukowania i nie mają potrzeby korzystania z dodatków. Są one zazwyczaj najmniej kosztowną opcją, choć można znaleźć kilka Deskjet z wyższych funkcji i cen. Większość drukarek biurkowych to drukarki czarno-białe i kolorowe, ale niektóre drukują w jednym lub dwóch odcieniach szarości. Jeśli nie będziesz często korzystać z drukarki atramentowej, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być drukarka biurkowa.

Drukarki biurkowe mogą drukować na wielu nośnikach, w tym na zwykłym papierze (takim jak standardowy papier do drukarki i karton), kopertach, foliach, etykietach i innych.

Urządzenie wielofunkcyjne (AIO) jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce lub chcesz skorzystać z dodatkowych funkcji, których urządzenie biurkowe może nie posiadać. Urządzenie AIO zawiera samą drukarkę oraz inne funkcje, takie jak faksowanie i skanowanie – zazwyczaj zastępuje ono nie tylko drukarkę, ale także kserokopiarkę lub skaner. Z tego powodu mogą być większe niż typowe drukarki atramentowe. Więcej na: writtedly.pl

By admin