W końcu nadeszło nasze upragnione lato. Wciąż muszę chodzić do swojej roboty, jednakże zaczynam już rozmyślać o przyszłych wakacjach. Wolne zaplanowałam na początek sierpnia, także już za parę chwil będę mogła wreszcie odpocząć. Swoje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką przygodą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać do obcych miast. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, która wcale nam się nie nudzi, jednak tym razem zapragnęliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem ciekawym morzem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego państwa, bo martwi mnie to wszystko, co wyprawia się na świecie. Wolę przeczekać ten straszny okres w swoim zabezpieczonym kraju.

Wakacje spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję jednak przebywać w luksusowym, hotelowym pokoju, bo spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na terenie campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiocikami i karimatami, zakładamy obozowisko, a później robimy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu minimalną kwotę pieniędzy i spróbować spędzić udane wakacje niskim kosztem. Będziemy pływać, opalać się, maszerować i zwiedzać co bardziej interesujące zabytki, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka podekscytowana całym planem, że już odliczam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc nawet podróż może być dość przyjemna, ponieważ ostatnim razem jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć więcej wolnych dni ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc moje wakacje z pewnością będą udane!

By admin