Jedną z najtrudniejszych części świąt jest wymyślenie, jak zrobić wszystko, gdy masz tyle innych rzeczy do zrobienia. Jeśli dostajesz drzewo, musisz wymyślić, jak je udekorować, przewieźć do domu i ustawić, posprzątać po swoim psie, gdy już je odkrył i rozdarł wszystkie prezenty (znowu), powiesić pończochy, zapakować prezenty, upiec ciasteczka… lista się wydłuża.

Jeśli masz szczęście, że rodzina zostaje z tobą podczas świąt, to jest jeszcze jeden aspekt do uwzględnienia: twoje podłogi wymagają odkurzania i mopowania, nie wspominając o świeżej warstwie wosku dla świątecznego akcentu. Dodaje w pieczeniu, gotowaniu i dekorowaniu dla stron, zakupy dla prezentów i pakowanie one, dekorować twój dom dla sezon… ja jest dosyć jechać nawet najwięcej organizujący osoba szalony!

Jak możesz planować naprzód tak, że świąteczne sprzątanie nie biegnie w amoku pod koniec miesiąca? Dobry miejsce zaczynać jest listą wszystko który potrzebuje robić as well as deadline dla gdy each rzecz potrzebuje uzupełniać. Będziesz chciał nadać priorytet zadaniom na podstawie tego, co trzeba zrobić najpierw i kto jest dostępny, aby je zrobić. W ten sposób, jeśli jedno zadanie nie zostanie wykonane na czas. Więcej na: howwear.pl

By admin