Podczas gdy istnieje mnóstwo dekoracji świątecznych do kupienia, czasami fajnie jest zrobić własne, używając rzeczy, które masz wokół domu lub możesz odebrać w sklepie – lub nawet znaleźć na zewnątrz. Zaokrągliłem kilka DIY dekoracji świątecznych, które prawdopodobnie już masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić w swoim domu w tej chwili.

1. Dla tych, którzy kochają iskry i blask w święta, spróbuj użyć szklanej wazy i trochę srebrnej farby w sprayu, aby zrobić kilka błyszczących girland.

2. Aby stworzyć uroczą scenę, użyj starych korków do wina i kilku innych materiałów rzemieślniczych, aby odtworzyć zewnętrzną scenę zimową wewnątrz domu z bałwanami i drzewami.

3. Możesz zrobić prosty płatek śniegu z papierowego talerza, składając talerz na pół i wycinając kształt, który następnie rozkładasz i chowasz na miejsce za pomocą taśmy dwustronnej. Zwykle łatwiej jest zrobić kilka mniejszych niż jeden duży, ponieważ masz do czynienia z papierowymi talerzami, które zwijają się podczas suszenia.

3. Aby zrobić coś innego, spróbuj wykonać te błyszczące papierowe gwiazdki z materiałów, które możesz znaleźć w typowym sklepie z artykułami rzemieślniczymi lub nawet w sklepie z dolarami: 4 paski papieru (o różnej szerokości), 2 arkusze białego papieru konstrukcyjnego, klej, brokat, nożyczki.

Więcej na: slowerful.pl

By admin