W ubraniach preferuję styl klasyczny, a w aranżacji wnętrz styl nowoczesny. Chciałabym wiedzieć, jak połączyć styl klasyczny i nowoczesny?

Istnieje wiele sposobów, które można połączyć swoje tradycyjne i nowoczesne style. Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to pomyśleć o celu przestrzeni. Jeśli tworzysz jadalnię lub pokój dzienny, będziesz miał inne potrzeby niż jeśli tworzysz pokój ćwiczeń lub biuro domowe. Musisz zachować cel pokoju w umyśle przy podejmowaniu decyzji, jak go udekorować.

Jakie materiały lubisz? Drewno jest często bardzo popularne w klasycznych stylach. Wiele osób wybiera drewniane elementy do swoich mebli ze względu na to, jak dobrze może łączyć się z klasycznymi stylami. Jeśli wybierzesz meble, które mają starszy wygląd, takie jak antyczne kawałki, mogą one już mieć drewniane wykończenie na nich. Jeśli nie, istnieje wiele różnych rodzajów wykończeń drewnianych, które można wykorzystać do nadania meblom antycznego wyglądu. To samo można powiedzieć o meblach stalowych, jak również; to również działa dobrze z klasycznymi stylami.

Jeśli lubisz bardziej nowoczesne style, to pomyśl o tym, jakie rodzaje rzeczy lubisz najbardziej, gdy dekorujesz swój dom. Czy istnieją pewne kolory, które wydają się działać lepiej w twoim domu niż inne? Czy istnieją określone tekstury? Więcej na: calmmy.pl

By admin