Jak urządzić mieszkanie w amerykańskim stylu? Amerykanie często są postrzegani jako bardzo zjednoczeni i przyjaźni. Jeśli więc chcesz, aby Twoje mieszkanie było urządzone w stylu amerykańskim, koniecznie postaw na detale, które zjednoczą wszystkie przedmioty i nadadzą im wspólną, rozpoznawalną cechę.

Oto jak możesz to zrobić:

1.Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o kolorach. Jakie kolory są najbardziej typowe dla Amerykanów? To połączenie bieli i czerwieni. Powinieneś zaopatrzyć się w meble w tych kolorach. Nie zapomnij o dodatkach – poduszki czy pościel prawie zawsze mają połączenie tych dwóch kolorów.

2.Drugą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę są motywy, które charakteryzują samą Amerykę. Są to orły, gwiazdy, paski i inne symbole tego kraju, który wszyscy tak bardzo kochamy!

3.Trzecią ważną rzeczą jest przestrzeń w Twoim mieszkaniu, którą możesz wykorzystać na przechowywanie. Pomyśl, czy masz wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów, które mogą być tam niezbędne (na przykład książek).

3.Czwartym elementem jest znajomy zapach, który może sprawić, że każdy Amerykanin poczuje się jak w domu! Nie ma znaczenia jaki to zapach – po prostu znajdź taki, który będzie przyjemny dla Ciebie i Twoich gości! Więcej na: cityislife.pl

By admin