Czy kiedykolwiek widziałeś dom i zastanawiałeś się: „Jacy ludzie tam mieszkają?”. Nie możesz pomóc, ale wyobrażasz sobie osobowości, które wypełniają pokoje. Ale co z domami, w których w ogóle nie ma ludzi? Co pusty dom mówi o jego właścicielach?

Dla mnie dom to coś więcej niż tylko konstrukcja – to także ludzie w nim. Jako autorka projektów, lubię myśleć o tym, jak moje otoczenie mnie określa, jak odzwierciedla mój charakter. Nigdzie nie jest to bardziej oczywiste niż w moim własnym domu: jest on odzwierciedleniem wszystkiego, co lubię i czego nie lubię, wszystkiego, z czym się zetknęłam i co z czasem nauczyłam się kochać. Mój styl ciągle się zmienia, gdy odkrywam nowe rzeczy, gdy podróżuję i badam nowe miejsca, gdy doświadczam życia na różne sposoby. Fajnie jest obserwować, jak twój własny styl ewoluuje z czasem w oparciu o twoje doświadczenia!

Oboje z mężem sporo się przeprowadzaliśmy, zanim cztery lata temu ostatecznie osiedliliśmy się w Kalifornii. W pewnym sensie wiele różnych domów, w których mieszkaliśmy, pomogło nam zdefiniować nasz własny styl – nie mieliśmy innego wyboru, jak tylko poznać różne rodzaje mebli i dekoracji z każdego miejsca, w którym mieszkaliśmy. Nauczyliśmy się również, co nam się podoba (a co nie) w każdym domu, który odwiedziliśmy. Więcej na: propertylook.pl

By admin