W przyjaznym tonie: Jeśli szukałeś diety, która nie pozostawia cię głodnym, masz szczęście. Wiele osób nie wie, co jeść na śniadanie na diecie lekkiej (lub jakiejkolwiek diecie, naprawdę), ale odpowiedź jest zaskakująco prosta! Kluczem do jedzenia lekkiego posiłku jest zjedzenie czegoś o wysokiej zawartości błonnika i białka. Obie te rzeczy pomogą utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i zapobiec nagłemu spadkowi energii, który sprawia, że czujesz się zmęczony i chory.

Istnieje wiele żywności tam z wysokiej jakości białka, ale jaja są jednym z najlepszych. Jajko ma około sześciu gramów białka i tylko około 70 kalorii. Są one również ładowane z dobrymi tłuszczami, które pomogą Ci czuć się pełnym przez wiele godzin po ich zjedzeniu.

Jeśli kochasz jajka, ale chcesz trochę urozmaicić, spróbuj dodać warzywa do swojego omletu! Jest tak wiele opcji: szpinak, pomidory, papryka… cokolwiek odpowiada Twoim kubkom smakowym.

Jeśli lubisz jeść płatki śniadaniowe, upewnij się, że są to płatki pełnoziarniste lub z otrębami – nie tylko z nazwy. Choć może się wydawać, że zdrowsze są płatki „z całymi otrębami” zamiast tych normalnych, w rzeczywistości nie są one wcale tak dobre dla Ciebie! Więcej na: wyjatkowystyl.pl

By admin